Aktuality

6.01.2012

Přípravy na tradiční Horobál v plném proudě


Jako každoročně pro Vás připravujeme již 19. Celostátní sraz cestovatelů a Horobál 2012 v termínu 17.-19.2. 2012 ve Frenštátě pod Radhoštěm. 

Čestným hostem letošního ročníku bude přední český polárnik Vašek Sůra, který 3krát stanul na Severním pólu a byl členem expedice, která ve dvou přešla bez jakékoliv podpory zamrzlé jezero Bajkal v druhém nejrychlejším čase na světě.  

Můžete se také těšit na řadu zajímavých besed, které budou probíhat souběžně na dvou místech v prostorách DK Frenštát p. R. v pátek od 18hod a v sobotu od 9:30hod.

V sobotu 18.2. od 19hod ve velkém sálu DK začíná tradiční ples sportovců Horobál (vstup od 18.hod.) s atraktivním programem a bohatou tombolou. Vystoupí cimbalová muzika, mistryně ČR v orientálních tancích, mikromág Jakub Vosáhlo a těšit se můžete i na barmanskú fire show a skvělé míchané drinky. Do tance bude hrát DJ hudbu 60.-90. let.  

Vstupenky již brzo v prodeji v naší CK, v DK Frenštát p. Radhoštěm, v Městském info centru ve Frenštátě p.R. nebo v Městském info centru v Ostravě.

Rezervace a info o ubytování v naší CK  

Těšíme se na Vás ve Frenštátu pod Radhoštěm  v pa. 17. a so. 18.2. 2012 ! 

Pozvánka ke stažení zde: Pozvánka
Plakát ke stažení zde: Plakát