Aktuality

13.12.2017

PRODLUŽTE SI ČLENSTVÍ ALPENVEREIN

STÁVAJÍCÍ ČLENOVÉ - PRODLUŽTE SI ČLENSTVÍ !

VÍCE INFORMACÍ O ČLENSTVÍ A POPLATCÍCH  ZDE

 Pro získání či obnovu členství v Alpenvereinu (jehož součástí je i pojištění) máte možnost buď využít ON-LINE PŘIHLÁŠKU a členský příspěvek uhradit převodem na naše konto; členská karta Vám bude po připsání peněz na naše konto zaslána poštou na Vaši adresu. Členství lze vyřídit také osobně v naší kanceláři - v tom případě si prosím dojednejte schůzku předem telefonicky (739 016 466, 605 237 834) nebo mailem (info@outdoortravel.cz). Z technických důvodů (jsme malá firma, ne pojišťovna) není vždy možné vyřídit přihlášení ihned na místě. 

!!! NENECHÁVEJTE PROSÍM PŘIHLÁŠENÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI  !!! Děkujeme za pochopení. 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVÍ A STARONOVÍ ČLENOVÉ - VYUŽIJTE AKCI ČLENSTVÍ 4 MĚSÍCE (v r. 2017) ZDARMA !

Nabídka členství v rakouském spolku Alpenverein v roce 2018 pro nové členy.

Tato nabídka platí již od 1.9.2017, kdy se zaplacením příspěvku pro rok 2018 automaticky stáváte členy Alpenvereinu i pro konec roku 2017. Prodlužuje se tím tedy doba využití veškerých výhod, které toto členství zahrnuje (unikátní pojištění, slevy na chatách, vybraných lanovkách, některých železničních drahách atd.).

NOVINKA: Akce „4 měsíce zdarma“ se nyní vztahuje na všechny zájemce, kteří již byli členy Alpenverein Edelweiss, ale v roce 2016 a 2017 členství neuhradili, a zároveň na ty, kteří mění sekci a v roce 2017 ještě členství neuhradili.

POZOR: Členové využívající akci "4 měsíce zdarma" se musí přihlásit na rok 2018.

Stejně tak mohou tuto akci využít partneři nebo děti, které mají členství v rámci rodiny zdarma.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STAŇTE SE ČLENY ALPENVEREIN EDELWEISS CZ

Provozujete extrémní sporty jako je vysokohorská turistika, horolezectví, canyoning, skialpinismus a jiné sporty? Už jste přemýšleli o tom, že se Vám může něco stát a Vaše běžné pojištění na to nebude stačit? Máme pro Vás nabídku! Staňte se členy skupiny Edelweiss CZ při rakouském sekci OEAV Edelweiss Vídeň a získejte zároveň unikátní celoroční pojištění a spoustu dalších výhod!

Pojištění v rámci členství v Alpenvereinu nabízí pojistnou ochranu při úrazech ve volném čase v oblasti záchranných akcí. Ochrana krytí pro plnění při repatriaci, transportu a léčebném ošetření platí pro úrazy ve volném čase a při výkonu povolání a v případě nemoci.

Pojištění je platné po celý kalendářní rok s přesahem do 31.1. následujícího roku (pojištění trvalé invalidity do 31.12. t.r.).  

Podrobné informace a všeobecné podmínky členství a pojištění Alpenverein naleznete ZDE. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------