Sázení s extra bonusem

6.12. Uruguay vz. Švajčiarsko kurzy

Tabulka 2 – Pravděpodobnosti a férové kurzy v loterii Grand

Stylisté realizují online kurzy na téma online nakupování.Číslo za „1 z“ můžeme považovat za férový sázkový kurz na tuto událost, podobně jako se stanovují kurzy třeba ve fotbale, hokeji či tenise (tam se však kurzy pohybují spíše v rozmezí 1,1 až 5).

→ Prezidentské volby 2018 – sázkové kurzy, pravděpodobnost výhry (8.

Bookmakeři podle svého nejlepšího vědomí a svědomí stanovují pravděpodobnosti (kurzy) určitých sázkových příležitostí.Vyplatí se prozkoumat kurzy ve více směnárnách a následně je porovnat s kurzem, který vám pro převod měny nabízí vaše banka.

Než se pustíme do ilustrativního příkladu, z kterého by mělo být vše dobře pochopitelné, možná by vám mohly přijít vhod články Co je sázkový kurz a Proč se kurzy násobí.

Zdroje: dat: vsazeno, uhodnuto, kurzy – Fortuna [cit. 2012-10-07]; výpočty a zpracování vlastní

Pokud tipujete více sázkových příležitostí na jeden lístek, jednotlivé kurzy se násobí.

Předtím však dodejme, že sázkové kurzy naleznou uplatnění také u loterií, kde jsou velmi nízké pravděpodobnosti, a tak jejich vyjádření formou sázkového kurzu či jinými slovy jako „jedna možnost z …“ je mnohem přehlednější.Odchylku takto uvádějí všechny banky, můžete si tedy snadno porovnat náš kurz s jejich kurzy.

Banky uplatňují různé směnné kurzy deviz a různé výše poplatků za cizoměnové platby. .

V Británii se často kurzy zapisují s lomítkem, je to typické u dostihů nebo i jiných sportů.V první řadě převedeme výhry na výplatní kurzy, a to tak, že je vydělíme vkladem do hry 20 Kč a tím získáme výhru na jednotku vkladu.

Jaké kurzy nabídne sázková kancelář? Pravděpodobně 1,8 a 1,8, tedy stejný kurz, ať vyhraje kterýkoliv z tenistů.

To je i strategie k úspěchu – hledat vysoké kurzy s co možná nejnižší marží sázkové kanceláře (která hraje proti vám)!.Tabulka 2 – Pravděpodobnost, kurzy a šance na výhru u ostatních sázek v loterii Kostky od Chance

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si